Humor je koření života. Bez srandy to prostě nejde! Nabídka autorům Archív čísel Návštěvní kniha

   Chci zasílat časopis
   na můj email:

Váš email nebudeme nikomu poskytovat. Po vložení emailu se otevře stránka, kde si zašlete potvrzovací email, čímž získáte nárok na zasílání dvou časopisů naší redakce zdarma. Magazínu KAPKA SMÍCHU a jeho přílohy letáku Z.F.I.

Náhledněte do čísla
Klikněte pro zobrazení vtipů z aktuálního čísla
Staň se mecenášem
kultury, zasponzoruj nás
libovolnou částkou:

  Facebookaři zde


  Ven na internet


  Anketa magazínu

Miniaplikace

  Počet koukačů

Aktualní číslo
Spolupráce
Naši autoři
Reklama
Výměnná reklama
Facebook line
Kmenoví partneři
Guestbook
Soutěže
Pro autory
MarketWALL


  Kontaktujte nás


Anthony

Anthony pod tímto pseudonymem se skrývá Daniel Š., který je vedený ve své erotické, jak sám uvádí přisprostlé poezii, aneb umění krásného žití nazýván ŠMÍRODAN. Jeho příspěvky taktéž čas od času najdete v našem časopise.
Absolvent Obchodní akademie ve ... (i město si přál utajit). Básník, kreslíř, modelář, pozorovatel života si přeje být inkognito.

Vzdělání a profese
Jak je napsáno výše je absolventem OAčka někde v Moravsloslezském kraji. Antonín chcete-li spíše Daniel, jak sám o sobě tvrdí je sociálně mrtvý. Kudy chodí posluhuje se pouze svým emailem a tak to má i zůstat. Bohužel Daniel je vyznavatel řady možná pravdivých, možná konspiračních pravd o této době a tak jeho téměř paranoidní přístup k současným mediím a internetu vyprodukovalo postoj, kdy už od střední školy nechce být nikde na sociálních a jiných sítích "k zastižení". Kdo ho zná vyhledá si ho sám. Občas mu všichni závidíme, protože si zjednodušuje život. Má jen telefonní číslo a email. Ale na druhou stranu není to možná škoda? To ať už ocení ostatní.

Činnosti v magazínu
Přispěvatel

Kde mě najdete
Nikde jmenovitě

Volnočasové aktivity, hobby
Ilustráce, básně, modelářství, erotické povídky, pozorování okolí

Motto:
Jsme spolutvůrci těch, kteří nás utvořili nebo zdemolovali v dětství. Tak, jak bude dílo dokončeno záleží jen na nás samotných. Daniel Š.

Odkazy a kontakty

Daniel Š.
Doktore, vyléčite mě z mé závislosti na facebooku?
Nerušte! Nevidíte, že právě píšu status?

Hele, Tonka, já toto komunistu z městské rady prostě obsluhovat nebudu! Nechci zase půl šichty ztrávit tím, že budu hledat dvě levé boty.


      © Copyright   Klub Kklh KAPKA SMÍCHU & Jan Zartia & Z.F.I.